Akcesoria i Twój projektant wnętrz

Akcesoria to „biżuteria” Twojego domu. To obszar, w którym pomoc doświadczonych Projektantów Wnętrz jest najważniejsza. Byłeś kiedyś na imprezie i ktoś ma na sobie piękny strój, ale buty, torebka, dodatki nie pasują? Cóż, to samo dotyczy twojego domu. Niewłaściwa grafika nad kanapą w głównym salonie, niedziałający zegar po pradziadku umieszczony w ważnym miejscu, drogi wazon, który kupiłeś do ostatniego domu, w innym kolorze, który zupełnie nie pasuje do tego domu, to są wszystkie niewłaściwe torebki i buty do tego domu.

Zacznijmy od prac plastycznych. Nie każdy dom potrzebuje Picassa wiszącego nad kominkiem. Są dwa miejsca w domu, które wymagają dobrej pracy artystycznej, salon i toaleta. Jeśli zdecydujesz się na formalny salon, odpowiednie wyposażenie go jest ważniejsze niż umeblowanie. Salon powinien być wyposażony w lepsze elementy. To nie tylko nadaje ton pomieszczeniu, ale także chroni lepsze elementy, ponieważ pomieszczenie jest na ogół rzadko używane.

Pamiętaj, kluczowym słowem w projektowanie wnętrz online jest koordynacja kolorów. Jeśli każde akcesorium jest absolutnie idealnie dopasowane kolorystycznie, nic się nie wyróżnia, ale piękne połączenie palety kolorów jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, aby pokój ożył. Toaleta to jedyne pomieszczenie, które gwarantuje wizytę Twoich gości. Dobrze umieszczone i wybrane dzieło sztuki wywrze znaczący wpływ na Twoich gości, po prostu sugerując, że jeśli to dzieło znajduje się w toalecie, to co tak naprawdę znajduje się w pozostałej części domu, czego nie widzę, tworząc w ten sposób nowy szacunek dla Twojego wnętrza.

Osobiście kochając antyki, naprawdę nie mam nic przeciwko umieszczeniu „pamiątkowego” zegara w ważnym miejscu. Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Najpierw oddaj zegar do profesjonalnej renowacji, aby zapewnić mu długowieczność i wygląd, a następnie profesjonalnie wyczyść wnętrze, aby trzymał właściwy czas. Bez względu na to, jak nowoczesny jest Twój dom, dobrze umieszczony antyk zawsze przyciąga uwagę i rozpoczyna rozmowę.

Akcesoria nie zawsze oznaczają kryształowe wazony, rzeźby i przedmioty kolekcjonerskie. Często kapryśny, niedrogi przedmiot robi o wiele większe wrażenie niż bezbarwny „drogi” przedmiot. Rośliny i drzewa, sztuczne lub prawdziwe, ocieplą każde pomieszczenie i na pewno sprawią, że Twoi goście poczują się komfortowo. Wykorzystanie zieleni na bocznych stolikach, półkach, w dużych urnach podłogowych zwiększa poziom komfortu w Twoim domu i sprawi, że poczujesz się jak w domu. Rośliny są zawsze świetnym „wypełniaczem” dla tych obszarów, które potrzebują czegoś, ale niczego.

W International Design House przodujemy w doborze akcesoriów. To naprawdę najlepsza część każdego projektu wnętrzarskiego, ponieważ doprowadza gotowe wnętrze do punktu kulminacyjnego. Zapamiętaj naszą filozofię: „Piększanie świata, jeden pokój na raz”.

Akcesoria to „biżuteria” Twojego domu. To obszar, w którym pomoc doświadczonych Projektantów Wnętrz jest najważniejsza. Byłeś kiedyś na imprezie i ktoś ma na sobie piękny strój, ale buty, torebka, dodatki nie pasują? Cóż, to samo dotyczy twojego domu. Niewłaściwa grafika nad kanapą w głównym salonie, niedziałający zegar po pradziadku umieszczony w ważnym miejscu, drogi wazon,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *